Kasetony standardowe

Charakterystyka

• Najprostszy i najtańszy rodzaj kasetonów.
• Obudowa wykonana z profili aluminiowych opcjonalnie lakierowanych proszkowo.
• W profil wsuwane jest lico z naniesioną grafiką (poliwęglan komorowy, pleksi mleczna, pleksi błyszcząca).
• Cała powierzchnia kasetonu jest podświetlana.
• Mocne i zarazem energooszczędne podświetlenie za pomocą hermetycznych modułów LED.
• Kaseton może być jedno lub dwustronny.

Kasetony z licem z poliwęglanu komorowego

Obudowa wykonana jest z profili aluminiowych o grubości od 10 do 14 cm. Profil bazowy ma kolor srebrny ale może zostać pomalowany proszkowo na dowolny kolor z gamy kolorów RAL. W profil wsuwane jest lico z wyklejoną na nim lub wydrukowaną grafiką. Kaseton może być jedno lub dwustronny. W przypadku kasetonu jednostronnego tył kasetonu zwany plecami wykonany jest z blachy ocynkowanej lub tworzywa PCW. Wadą lica z poliwęglanu komorowego są cienkie podłużne pasy widoczne po podświetleniu grafiki.

Kasetony z licem z pleksi mlecznej lub przeźroczystej

Kaseton z licem z pleksi różni się od kasetonu z licem z poliwęglanu komorowego scharakteryzowanego powyżej tylko rodzajem lica. W tym przypadku lico wykonane jest z pleksi. W zależności od zaawansowania kształtów i ilości kolorów w projekcie graficznym pleksi może być mleczna albo przezroczysta. Grubość pleksi to 3, 4 lub 5 mm w zależności od całkowitych wymiarów kasetonu. Jest to materiał trwalszy od poliwęglanu komorowego. Jedyną wadą jest wyższa cena zakupu frontu z pleksi niż w przypadku poliwęglanu komorowego.

Kasetony PREMIUM

Charakterystyka

• Nowoczesny i efektowny rodzaj kasetonu.
• Obudowa wykonana z kompozytu aluminium (DIBOND) lub profili aluminiowych lakierowanych proszkowo.
• Lico wykonane z kompozytu aluminium (DIBOND).
• Tylko wybrane elementy kasetonu (opcjonalnie wypukłe) są podświetlane.
• Mocne i zarazem energooszczędne podświetlenie za pomocą hermetycznych modułów LED.
• Kaseton może być jedno lub dwustronny.

Kasetony z kompozytów typu DIBOND lub płyty aluminiowe to propozycja dla najbardziej wymagających Klientów, którzy pragną mieć oryginalną i prestiżową reklamę. Kompozyty to łatwe w obróbce, odporne na zginanie, idealnie gładkie i lekkie materiały. Skrzynia i lico kasetonu może być wykonane są w całości z jednego materiału, jako jedna bryła. We frontowej płycie wycinana jest cała grafika. Następnie od wewnątrz kasetonu przyklejona jest pleksi z wyfrezowaną grafiką. Grafiki (napisy, logotypy) mogą być wypukłe. Na pleksi przyklejana jest wcześniej odpowiednio docięta folia translucentna. W przypadku przyklejenia folii od wewnątrz po podświetleniu wycięte litery świecą w całości wybranym kolorem. W przypadku przyklejenia folii na zewnątrz front liter świeci na wybrany kolor, natomiast bok liter daje białą poświatę.

Kasetony wielkoformatowe

Charakterystyka

• Obudowa wykonana z profili aluminiowych opcjonalnie lakierowanych proszkowo.
• Na profili naciągane jest lico z elastycznego materiału.
• Cała powierzchnia kasetonu lub tylko wybrane elementy mogą być podświetlane.
• Mocne i zarazem energooszczędne podświetlenie za pomocą hermetycznych modułów LED.
• Kaseton może być jedno lub dwustronny.
• Kaseton może być dowolnie duży.

Obudowa kasetonu winylowego wykonana jest z profili aluminiowych. Na profil naciągana jest grafika wykonany z płótna backlight (zwanego potocznie winylem), na którym bezpośrednio nadrukowana jest grafika. Płótna stosowane w naszych kasetonach zadrukowujemy dwustronnie (w opcji z poddrukiem) co zapewnia lepsze nasycenie kolorem i bardziej atrakcyjny wygląd po podświetleniu. Zaletą kasetonów winylowych jest łatwość i szybkość zmiany grafiki (nie ma konieczności zabierania jakichkolwiek elementów do pracowni), odporność grafiki na urazy mechaniczne, praktycznie nieograniczona wielkość kasetonu, mniejsza waga całości konstrukcji oraz atrakcyjniejszy wygląd kasetonu. Nasza firma do naciągu winylu na kasetonie używa indywidualnie opatentowanego rozwiązania, które gwarantuje idealne naciągnięcie bez fałd ani zmarszczeń oraz dodatkową amortyzację ewentualnych uderzeń lub silnych podmuchów wiatru.

Bryły przestrzenne

Litery i bryły przestrzenne to wyjątkowo ciekawa forma prezentacji napisów lub logotypu firmy. Nasza firma wykonuje takie reklamy korzystając z piecu różnych technologii wykonania.

Pierwsza, najprostsza i zarazem najtańsza, to litery wykonane ze styroduru z dodatkowym opcjonalnym licem z pleksi. Litery są malowane na dowolny kolor. Podświetleniem są zewnętrzne halogeny umieszczone na wysięgnikach.

Druga to litery i bryły z licem z pleksi kolorowej lub przezroczystej oklejonym foliami translucentnymi. Pleksi jest estetycznie przyklejona do bocznej taśmy aluminiowej, która jest dostępna w podstawowych kolorach. Tył reklamy (plecy) to wycięte pod wymiar podłoże z PCW z odpowiednio umieszczonymi na niej diodami LED.

Trzecia to litery i bryły w których lico i bok wykonany jest z pleksi kolorowej lub przezroczystej oklejonej foliami translucentnymi. Tył reklamy (plecy) to wycięte pod wymiar grube podłoże z PCW z odpowiednio umieszczonymi na niej diodami LED.

Czwarta to litery i bryła naciągowe z licem winylowym. Przód liter stanowi tkanina winylowa naciągnięta za pomocą schowanych w profilu bocznym sprężyn. Całość podświetlona jest za pomocą diod LED. Litery i bryły świecące wykonywane tym sposobem mają praktycznie nieograniczoną wielkość.

Piąta to litery i bryła z pleksi ukształtowanej w indywidualnej formie. Całość podświetlona jest za pomocą diod LED. Taka technika daje efekt jednej spójnej bryły o nieograniczonych kształtach. Niestety litery i bryły świecące wykonywane tym sposobem opłaca się produkować dopiero przy większej ilości za względu na duże koszty wytworzenia formy.

Pylony / Totemy

Pylony reklamowe to prestiżowa reklama o dużych rozmiarach umieszczana standardowo w pobliżu drogi. Pylony mają standardowo jedną lub dwie nogi oraz podstawę betonową, która opcjonalnie może być wkopana w ziemię. Grafika może być wykonana z pleksi lub poliwęglanu litego, frezowanych płyt aluminiowych lub dibondu, a także z liter przestrzennych.

Konstrukcja pylonu wykonywana jest z profili i kształtowników stalowych oraz aluminiowych. Ze w względu na szeroki wachlarz możliwości pylony produkujemy indywidualnie pod konkretne zamówienie i specyfikację klienta.

Neony

Korzystając z serwisu akceptujesz politykę Cookies.
Using this website you accept Cookies policy.

OK aby zamknąć / to close.